Kapitola IV.

16. února 2011 v 21:24 | Noemi |  Dragon Girls
air-in-me.blog.cz
Kapitola IV.

Noemi byla nadšená, ale stále jí vrtalo hlavou čí  byl ten druhý hlas co včera slyšela. Že by byl toho děvčete co sedělo v té slepé uličce a ptáček ji k ní dovedl, že by chtěl, aby ji ochránila a ona se místo toho chystala na ní zaútočit. "Noemi měla by sis jít lehnout" řekl Derek. "Máš pravdu" řekla sklesle a šla do postele, když už však všichni spali, proplížila se ven z pokoje a hledala něco jako knihovnu kde by našla něco na přivolání duchů. Aby zjistila čí byl ten druhý hlas. Bloudila po starém domě a pokoušela se otvírat dveře, bohužel byla zavřené až na jedny Noemi je přiotevřela a opatrně se podívala co je uvnitř. Byl to Derikův pokoj, byl velký a vypadla jako ze středověku. Ale něco sem nepatřilo byl tam s nějakou dívkou, byla to Jocker? Noemi si myslela, že má vidiny a běžela do pokoje odkryla peřiny na posteli Jocker a byly tam jen polštáře. Takže to byla Jocker ona tam byla sním ona a on tam byly spolu a….. Tu noc nemohla spát tak si šla povídat s ptáčkem mluvil stále duchovní řečí takže to byl skvělý trénink pro pozdější čtení myšlenek. Když se Jocker vrátila zeptala se Noemi "Proč nespíš?" a Noemi
jí odpověděla otázkou "Já? A s kým si spala ty!". "Noemi!" vykřikla Jocker. "Jocker jak si jen mohla!" rozbrečela se Noemi. "Co?" řekla nechápavě Jocker. "Zapomněla si na náš slib?" 
ptala se Noemi. Jocker se na ni jen podívala a šla si lehnout její srdce bylo zticha jako by to nebyla Jocker, ta by nenechaly Noemi jen tak brčet. Noemi se rozběhla nahoru po schodišti do Derekova pokoje stála přede dveřmi ve stínu. "Ty si zpátky May?" zeptal se. Noemi nechápala, byla tu přece Jocker, tak proč řekl May a né Jocker? Derek se tedy zeptal jinak "Tobě
to nestačilo, jestli se ti to tělo se ti nelíbí, je to ještě jedna malá svěží" Noemi běžela za panem R a všechno mu řekla. Doktor Rendl řekl "Byla to past!". "Ta malá holčička byl lapač duší, ten kdo po ní střílel byl další díl skládačky, aby byl klam co nejdokonalejší". "A co je tedy s Derekem a Jocker?". "Lapač duší byl také jen duše a pomocí temné magie ulovil tělo pro sebe, ale nestačilo mu to, chtěl i pro svou milou May byla krásná jak jako jaro a svěží jako ty, no nejdřív ukradl duši té malé dívce a vzal si její tělo nechal ji umřít a vzal si tělo Derika tak si k sobě zavolal Jocker, že jí chce něco říct a sebral jí její tělo a dal ho právě May, proto se chovají jak se chovají"
vysvětil doktor Rendl. "Ale jak to že znala moje jméno" ptala se nervózně Noemi " Lapač duší si své oběti vybírá pečlivě, nejdřív si o nich zjistí co je třeba a pak je teprve přemístí" řekl jí doktor Rendl. "A půjdou zas vrátit zpátky?" ptala se Noemi. "Ano, ale musíš mi pomoc" řekl doktor Rendl a podal jí jaký si klíč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama